tel.: 519 875 236     gg: 35666262

Cennik

Nasza firma nie posiada jednego, unikatowego cennika dla wszystkich zleceń, ponieważ każde z nich jest inne. Każdy nasz Klient ma inne oczekiwania, czy chociażby przewiduje inny czas realizacji zlecenia, dlatego nie możemy traktować każdego Klienta w sposób jednakowy.

Każde zlecenie jest przygotowywane indywidualnie. Wyznaczany jest indywidualny schemat nauki. Kontrola wyników przebiega w bardzo różny sposób. Te powody nie pozwalaja nam na stworzenie jednego uniwersalnego cennika usług.

Jeżeli chcą Państwo orzymać wycenę konkretnego zlecenia to prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Wyceny dokonywane są maksymalnie w ciagu 24 godzin i nie zobowiązują do nawiązania współpracy.Nie sądziłem, że opanowanie materiału z technologii produkcji może być tak łatwe i przyjemne. Dziękuję za pomoc!

ukończyłam studia lepiej niż się spodziewałam, a wszystko dzięki Państwa pomocy! Gdyby nie Państwa pomoc, to pewnie nigdy nie poradziłabym sobie z kilkoma przedmiotami, które były dla mnie czarną magią. Teraz mam to za sobą. Dziękuję!

Dzięki pomocy najlepszych konsultantów zdałam maturę z języka polskiego na piątkę i to bez żadnego wysiłku. Teraz jestem studentką wymarzonego kierunku i wiem, że jeszcze nie raz skorzystam z ich pomocy.dlastudenta.org