tel.: 519 875 236     gg: 35666262

Oferta

Nasza oferta obejmuje przygotowywanie materiałów edukacyjnych z różnych dziedzin i na różnych etapach nauczania:

- poziom maturalny, a więc przede wszystkim konsultacje z języka polskiego i przygotowanie do matury ustnej, ale także z innych przedmiotów w zależności od potrzeb i preferencji naszych Klientów

- poziom licencjacki, czyli opracowywanie materiałów niezbędnych do zaliczenia studiów. Dokonujemy przeglądu literatury, wyciągamy najważniejsze informacje i na ich podstawie opracowujemy plan, dzięki któremu sesja i ukończenie studiów nie będzie żadnym problemem.

- poziom inżynierski to przede wszystkim konsultacje z zakresu projektów, rysunków technicznych, obliczeń i wszystkiego tego, co jest niezbędne do ukończenia studiów na kierunkach inżynierskich.

- poziom magisterski wymaga najczęściej dużego zaangażowania ze strony naszych Klientów, a naszym zadaniem jest pomóc im w tych trudnych sytuacjach, w których muszą łączyć pracę zawodową, rodzinę i studia wyższe. Doradzamy, wyznaczamy kierunki dalszego rozwoju, przygotowujemy indywidualne plany nauczania odpowiednio dopasowane do potrzeb Klientów.

- poziom doktorancki to przede wszystkim konsultacje metodyczne. Pomagamy zbierać materiał badawczy, oraz dokonujemy stosownych analiz. Wiemy, że ten etap jest zdecydowanie najbardziej czasochłonny, dlatego służymy naszą pomocą!
Nie sądziłem, że opanowanie materiału z technologii produkcji może być tak łatwe i przyjemne. Dziękuję za pomoc!

ukończyłam studia lepiej niż się spodziewałam, a wszystko dzięki Państwa pomocy! Gdyby nie Państwa pomoc, to pewnie nigdy nie poradziłabym sobie z kilkoma przedmiotami, które były dla mnie czarną magią. Teraz mam to za sobą. Dziękuję!

Dzięki pomocy najlepszych konsultantów zdałam maturę z języka polskiego na piątkę i to bez żadnego wysiłku. Teraz jestem studentką wymarzonego kierunku i wiem, że jeszcze nie raz skorzystam z ich pomocy.dlastudenta.org